המסע לקידום הגרפשקונטין

בראשית הדברים אשתדל לענות על השאלה. מה זה גרפשקונטין.

גרפשקונטין הנה מילה שאינה קיימת. אין מילה כזו. אין מושג כזה. אין אתר כזה. אין מוצר כזה. לכן מצאתי לנכון לקדם אותו, ולבחון נטו את השאלה עד כמה קל לקדם מושג, שם או מותג באינטרנט.

תמונה זו הנה נקודת המוצא. גוגל לא מכיר ולא מוצר. המצב הזה הולך להשתנות ולכן היה חשוב לתעד את התקופה בה גרפשקונטין לא היה קיים.

WordPress נחלץ לעזרה

אומרים על WordPress שגוגל אוהב אותו. יצרנו את הבלוג הבא:

אודות גרפשקונטין

גרפשקונטין הנו מושג ייחודי, אשר מהווה פריצת דרך בטכנולוגיית ההידרוסנשיין ההולכת ומתפתחת בשנים האחרונות. ניתן לקבוע כי לולא הופיע הגרפשקונטין בשלהי שנת 2010, היה נוצר ואקום בנוף היזמות מוכוונת ההידרוסנשיין. מחקר חדש באוניברסיטת טלהאקו קובע כי בסבירות של 91%, אקפליקציית מוכוונת הידרוסנטיין, תפעל ביעילות גבוהה יותר, אם תעשה שימוש ישיר או עקיף, (ועדיף שימוש ישיר כמובן) בגרפשקונטין.

ממציא הגרפשקונטין

מקובל לחשוב כי סם גרפשקונטין הוא ממציא הגרפשקונטין, אולם לאחרונה נשמעות טענות מבוססות בחלקן לפיהם, אחיו החורג של סם, רוברט גרפשקונטין, הוא ממציא הגרפשקונטין, ולטענת רוברט, סם מצא את סכימת הרעיון מונחת על שידת העץ בבית הוריהם של האחים, ברברה ורוברט ופשוט לקח אותה. באופן אירוני לגמרי, דווקא העובדה שסם לקח את הסכימה הופכת את סם לגרפשקונטינאי הדוק, שכן לקיחת חפץ שנמצא ברבים, על מנת לאמצו, הנו אחד מעקרונות הגרפשקונטיניזם המודרני. רוברט, לעומת זאת, על אף היותו הממציא, ממצב את עצמו בקצה השני של הסקאלה, עת השאיר את סכימת הרעיון על שידת העץ, שכן בכך הוא מפר הפרה גסה את "עקרון אי ההשארה", הקובע כי חפץ שהושאר במקום כלשהו שלא בטווח העין של המשאיר, קרוב לוודאי שיתנדף, יעלם, יגנב או יילקח.

גרפשקונטין נמצא בתחילת הדרך, ואינו מוצר שמוצע להמונים אלא מודגם בתערוכות ומפגשים אקסלוסיביים, אולם צופים לו להפוך בתוך 5 שנים למוצר שיהיה זמין בכל בית בעולם. ימים יגידו אם תחזיות אלה יתממשו או יתבדו, ואם יתבדו, יהא בכך חיזוק נוסף לעקרון השלישי של הגרפשקונטיניזם הקובע כי אין לנבא את הצפוי להתרחש אלא לטווח שלא יעלה על שנה לכל היותר.

לאחר רישום הבלוג החדש, אפשר לפרסם את הפוסט הראשון, ולהוסיף מספר תגים, ולחכות אולי לפני כן אני ממהר להעלות סרטון קטן לYouTube, לא פאר היצירה. לא פורסט גאמפ, אבל סרטון על הגרפשקונטין. עם תגים: "גרפשקונטין", וזה מספיק…

היום השני

עוד יום עבר, והתמונה קצת שונה. חיפוש בגוגל של המונח "גרפשקונטין' מביא את התוצאה הבאה:

אבל אם מציגים את כל תוצאות החיפוש, זה כבר מגיע למעל 20, ו-2 עמודים…

בינתיים מוקמת קבוצה בפייסבוק, וגם אני מעלה שאלה לאתר reader. צפיתי שוב בסרטון והחלטתי להשקיע יותר. כדי לעשות זאת, אני פותח Power Point ומכין שקופית אחר שקופית:

ואז בסיוע ה-Movie Maker, נוצר הסרטון ומולבשת עליו מוסיקה שלעניות דעתי מתאימה כמו כפפה לכל עניין הגרפשקונטין, ואני כמובן מתכוון למיסה בסי מינור של מוצארט.

המשך יבוא…

חפשו בעצמכם:

http://www.google.co.il/search?q=%D7%92%D7%A8%D7%A4%D7%A9%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9F&hl=iw&safe=off&rlz=1C1_____iwIL448IL448&prmd=imvns&filter=0&biw=1280&bih=699

הניסוי נמשך…

הנה תמונת מצב נכונה לתאריך 8.12.2011

גרפשקונטין

גרפשקונטין

157 תוצאות חיפוש…

 

מודעות פרסומת

תגובה אחת ל-“המסע לקידום הגרפשקונטין

  1. פינגבק: אודות גרפשקונטין « גרפשקונטין

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s